Saturday, July 17, 2010

Pirmā diena

tātad, šeku, mūsu busiņš deviņiem cilvēkiem:
http://www.okeeneycoaches.com/classified/VW%20CARAVELLE_popup.jpg

vietas pietiek, pa kājām gan mēdz maisīties šādas tādas lietiņas.. bagāžas nodalījums pilns.
kā, jau varēja paredzēt, atmosfēra draudzīga.. 16h (~1200km) pārbrauciens nešķita tik nogurdinošs, kā sākumā bijām domājuši.

brauciena laikā ļoti karsts.. par laimi, kondicionieris darbojās godam. (mu-ha-hā!)
pa ceļam nopirkām ķiršus no kādas ceļmalas tantiņas. dikti feini.

šobrīd esam apmetušies motelī "u Olka", kas pagaidām izskatās jauks. nakšņosim istabās pa trim.
Anita, Juris, Zeltīte vienā istabiņā, Kristaps, Līga un Māra otrā, pārējie trešajā.
rīt startēsim ap 7 no rīta, lai 9h brauktu uz kaut kurieni Itālijā (vari paskatīties sarakstā, ko nokopēji ;) )

Laptopiņš pieslēgts brīvam, palēnam WiFi, kurš pieejams visā motelītī. Tagad Anita gatavo vakariņas (22:45) pēc tam gribētāji iedzersim aliņu Restauracjā (tā viņi sauc kafūžus) un iesim gulēt.

to be continued...

Kaspars, Pauls, cālītis, kauls

No comments:

Post a Comment